Warsztaty rozwoju osobistego

Każdy z nas ma w sobie wszystko, absolutnie wszystko, aby doskonale się rozwijać, osiągać sukcesy, realizować własne cele i spełniać swoje marzenia.

Czasami pojawia się chwilowa niemoc, która przechodząc w stan przewlekły pozbawia nas większości umiejętności – zamyka na klucz, chowa do szuflady, a może zamraża nasze talenty na jakiś czas.

Jeśli czujesz, że tak właśnie dzieje się z Tobą ten warsztat pozwoli Ci odkryć na nowo wszystkie swoje talenty, poczuć siłę, pewność siebie i zacząć na nowo zdobywać świat.

Budowanie własnej tożsamości jest nie lada wyzwaniem, zdarza się, że ten proces trwa i trwa, a poczucie przejęcia odpowiedzialności za swoje życie jakby nadal spoczywało w rękach kogoś innego, może rodzica, partnera, i do końca nie czujesz, że to właśnie Ty dowodzisz. 

Pytasz?, gdzie to moje życie?, czy tak ma wyglądać? I dziwisz się, że nie jest tak doskonałe jakbyś tego chciał, ale też nie wiesz, dlaczego tak jest.

Pozwól sobie na doświadczenie, pozwól sobie na odkrywanie tajników ludzkiego życia, swojego życia. Wszystko co nie działa prawidłowo wpływa negatywnie na wiele obszarów naszego funkcjonowania: na życie osobiste, rodzinne, zawodowe, relacje partnerskie towarzyskie, na pracę, witalność i zdrowie. 

To jak o sobie myślisz przekłada się na to jak się czujesz.

Jeśli towarzyszą Ci negatywne myśli wtedy twoje życie jest smutne, ponure i zabarwione strachem. 

Jeśli wkraczasz w strefę pozytywnego myślenia twoje życie nabiera kolorów, a świat staje się niewyobrażalnie piękny, doskonały i radosny.

Pozwól sobie na odrobinę radości, a potem na maleńkie szczęście, a potem na wszechobecną radość w swoim życiu.

Uwierz, że marzenia się spełniają nie tylko innym – tobie również, a wystarczy tylko o tym pomyśleć. Esencją tworzenia jest myśl, która zasilana jest energią twojej uwagi. Sprawia, że twoje pragnienia zaczynają się urzeczywistniać i materializować tak szybko jak to możliwe. Zaufaj swojej sile tworzenia. Odkryj siebie na nowo. 

To ty zdecydujesz, kiedy zrobisz ten pierwszy krok.

Jeśli czujesz, że czas ruszyć z miejsca i zdobywać świat, zapisz się już dziś i skorzystaj z oferty najbliższych warsztatów. 

Znajdziesz tam odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Zacznij działanie już dziś. Poznaj swoje myśli i zacznij skutecznie nimi zarządzać. Pozwól sobie na nowe zachowania i nowe reakcje na różne wydarzenia w twoim życiu. Obserwuj siebie, bądź swoją publicznością, stań się obserwatorem własnego życia. Przejmij całkowicie kontrolę nad własnymi wyborami. Siła jest w Tobie i tylko Ty możesz dokonać zmian.

W ciągu dwóch dni warsztatów dowiesz się:

 • jaka jest twoja osobowość, 
 • kondycja emocjonalna, 
 • poziom lęku, 
 • w jaki sposób radzisz sobie w sytuacjach stresowych, 
 • poznasz swój portret psychologiczny
 • odkryjesz swoja misję życiową, 
 • zweryfikujesz swoje plany i cele,
 • powrócisz do swoich marzeń,
 • zaczniesz okrywać swoje talenty,
 • zyskasz energię, odwagę i siłę, aby zaplanować swoje dalsze cudowne życie.

 

 

Korzyści dla Ciebie:

 • poznanie siebie, swoich przekonań i dążeń;
 • poznasz swoje mocne i słabe strony;
 • zaczniesz kontrolować i świadomie wyrażać swoje emocje;
 • poznasz sposoby pozytywnego postrzegania świata;
 • udoskonalisz zasady komunikacji w relacjach z innymi;
 • nauczysz się dawać i przyjmować pochwały i komplementy;
 • poznasz jak posługiwać się asertywnością;
 • poznasz zasady zarządzania stresem.

Program warsztatów

I dzień – Rozwój osobisty, nasze myśli, rola emocji w moim życiu, asertywność.

Kim jestem, dokąd zmierzam, kto zarządza moim umysłem, czego chcę, co posiadam, jakie mam talenty, wartości i gdzie ich szukać. 

Czym są moje myśli i jak z nimi postępować, myślenie a zachowanie, logika i kreatywność, funkcje poznawcze, zniekształcenia umysłu, dialog wewnętrzny a moje przekonania.

Emocjonalność czym jest i co ze mną robi, skąd biorą się emocje, emocjonalna mapa ciała, kontrola emocji a komunikacja z innymi.

Mój sposób komunikacji z innymi, błędy percepcyjne, blokady komunikacyjne, postrzeganie rzeczywistości, zakłócenia, moje przekonania, podstawowe kanały komunikacji, style wypowiedzi, mój system reprezentacji.

Czym jest asertywność, jak odmawiać bez poczucia winy, jak przyjmować oceny innych, komplementy i krytykę, jak radzić sobie z odmową i jak prosić o pomoc, co to jest wdzięczność i czemu służy.

II dzień – Zarządzanie stresem a relaks, portret psychologiczny i duchowy, osobowość i system mojego funkcjonowania.

Czym jest stres, mechanizmy działania i rodzaje stresu, konsekwencje stresu, strategie radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Jaki jest mój portret psychologiczny a jaki duchowy. Co mówi o mnie moja osobowość, jak doświadczać relaksacji i kiedy ją stosować.

Terminy i czas trwania. Wrzesień, Październik, Listopad, Grudzień 2019

Sobota godz. 9:00-19:00 ( przerwa lunch 13:00-15:00)

Niedziela godz. 8:00-17:00 (przerwa lunch 12:00-13:00)

Cena: 960,-pln

(cena obejmuje: udział w warsztatach dwudniowych, komplet materiałów na zajęcia, certyfikat imienny potwierdzający udział w warsztatach, catering (kawa, herbata, przekąski w przerwach kawowych)

Miejsce : Wrocław, ul. Maślicka 60

Prowadzący:

Wykładowcami są osoby, które odniosły sukces i mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu: psycholodzy, prawnicy, menadżerowie. Szkolenie jest prowadzone w małych praktycznych 5-10 osobowych grupach. Uczestnicy szkolenia w sposób skondensowany łącząc wykłady z zajęciami praktycznymi uzyskają wiedzę na temat skutecznego radzenia sobie w sytuacjach trudnych, niespodziewanych i zaskakujących oraz zdobędą wiedzę sprawnego organizowania swojego życia, aby osiągać sukcesy zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym.

Zgłoszenia na adres kontakt@cogitoclinic.pl 

Lista miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zagwarantować sobie miejsce prosimy o dokonanie wpłaty na konto 

W razie rezygnacji najpóźniej na 5 dni przed spotkaniem następuje zwrot wpłaty z potrąceniem bezzwrotnej zaliczki w kwocie 150 pln. W razie niezależnych od uczestnika przypadków losowych wpłata może zostać jednorazowo przeniesiona na kolejny termin. 

Elżbieta Grodzicka Zielona Góra 

49102054020000010008017392

tytuł przelewu: Warsztaty Rozwoju Osobistego

a następnie prosimy wysłać swoje imię, nazwisko i nr telefonu 

na adres: kontakt@cogitoclinic.pl

w tytule @ proszę wpisać: Warsztaty Rozwoju Osobistego

KONTAKT

kontakt@cogitoclinic.pl

792044282